Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 3***, Cedar Rapids

Snadná online rezervace Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Cedar Rapids bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion (Hotely), ubytování Cedar Rapids, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7

Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 3*** (Hotely), Cedar Rapids

5500 Dyer Avenue, Cedar Rapids, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion
Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 1Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 2Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 3Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 4Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 5Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 6Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 7Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 8Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 9Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 10Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 11Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 12Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 13Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 14Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 15Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 16Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 17Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 18Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 19Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 20Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 21Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 22Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 23Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 24Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 25Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 26Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 27Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 28Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 29Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion 30

Featuring a garden, Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion is set in Cedar Rapids, 12 km from Paramount Theatre. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk.

Each room is equipped with a private bathroom, while selected rooms come with a kitchenette with a microwave.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion)

Jídlo a pití

Automat (nápoje), Automat (občerstvení)

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně

Společné prostory

Zahrada

Úklidová služba

Služba praní

Zázemí pro business

Společenské prostory

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, VIP pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Microtel by Wyndham Cedar Rapids/Marion)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.